Lior Hajdari
Lior Hajdari
Lior Hajdari
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: për fëmijë/junior
Lior Hajdari është këngëtar i njohur. Në Janar 2014, Lior Hajdari merr pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "Këngë Për Gjyshin".

Më datë 23 Nëntor 2015, Gold AG & Liori publikojnë videoklipin "Shqipja Ne Valle". Muzika e këngës u punua nga Alban Furtuna. Videoklipi u prodhua nga MProduction.

Më datë 27 Nëntor 2015, Lior Hajdari publikon videoklipin "Mora Fjale".

Më datë 29 Dhjetor 2015, Liori publikon videoklipin "Me Fale Oj Nanë".

Më datë 20 Maj 2016, Lior Hajdari publikon videoklipin "Heronjët".

Më datë 2 Dhjetor 2016, Liori publikon videoklipin "Gabim".

Më datë 26 Shkurt 2017, Lior Hajdari publikon videoklipin "Duro Zemer".

Më datë 17 Qershor 2017, Lior Hajdari publikon videoklipin "Shnet".

Më datë 8 Janar 2018, Liori publikon videoklipin "Divorci".

Më datë 4 Maj 2021, Egzon Ibrahimi & Liori publikojnë videoklipin "Selam". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja. Videoklipi u prodhua nga kompania Imagine Films.

Më datë 22 Tetor 2021, Liori publikon videoklipin "Andërr". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, ndërsa teksti u shkrua nga Zzap. Videoklipi u prodhua nga kompania XL Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0