Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lior Hajdari - Shnet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  9

Simpati tkisha,simpati tkam
Ndryshe me reh zemra afer saj kur jam
Me i fol une i pari nuk e ka te leht
Nje dit kur teshtiva ajo me tha shnet
Shnet pac
Nese une jam i ftohur ti je ilac,ti je ilac
Shnet pac
(Ref)Mthon ije i vogel sdi te dashuroj
Edhe ju dikur
Keni qen njesoj
Dashnija esht jet
E nuk esht veq emer
Nuk duhet me mosh
duhet vec me zemer
Simpati te kam,simpati me ke
Mesimet i haroj pran meje kur je
Sme duhet ilaci gripi kalon vet
Sme duhet doktori kur ti me thu shnet
Shnet pac
Nese une jam i ftohur ti je ilac,ti je ilac
Shnet pac
(Refx2)Mthon ije i vogel
Sdi te dashuroj
Edhe ju dikur keni qen njesoj
Dashnija esht jet
E nuk esht veq emer
Nuk duhet me mosh
Duhet veq me zemer

Ky tekst u dërgua nga A.JPublikimi: 17/06/2017


Lior Hajdari - Shnet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shnet".
3. Video është e këngës "Shnet", por nuk këndohet nga Lior Hajdari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lior Hajdari:


Komente 0