Liri Ketit
Liri Ketit
Liri Ketit
  • Emri i Vërtetë:
  • Ilir Qemalja:
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: etno
Liri Ketit është instrumentist dhe autor këngësh. Më datë 19 Mars 2020, Adi Sybardhi publikon videoklipin "Milano", në bashkëpunim me Liri Ketit. Muzika e këngës u punua nga Adi Sybardhi.

Më datë 2 Prill 2020, Muharrem Ahmeti, Eri Qerimi, Landi Roko, Adi Sybardhi & Liri Ketit publikojnë videoklipin "Sms Dashurie". Muzika e këngës u punua nga Zani Loca & Adi Sybardhi, ndërsa teksti u shkrua nga Gezim Mneri.

Më datë 15 Maj 2020, Muharrem Ahmeti publikon videoklipin "Stacioni Fundit", në bashkëpunim me Ilir Qemalja (Liri Ketit).

Më datë 30 Shtator 2020, Endri Mallkuqi publikon videoklipin "Llastica", në bashkëpunim me Liri Ketit. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Endri Mallkuqi.

Më datë 12 Nëntor 2020, Endri Mallkuqi publikon videoklipin "Kush Te Foli", në bashkëpunim me Liri Ketit. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Endri Mallkuqi.

Më datë 25 Mars 2021, Landi Roko, Florian Tufallari, Adi Sybardhi & Liri Ketit publikojnë videoklipin "Falma". Muzika e këngës u punua nga Liri Ketit, teksti u shkrua nga Naldi (Ronaldo Shtylla), ndërsa për orkestrimin u kujdes Liri Ketit. Videoklipi u prodhua nga kompania FRAME Pro.

Më datë 13 Maj 2021, Senad Sabliqi publikon videoklipin "Arome Dashnie", në bashkëpunim me Landi Roko, Adi Sybardhi, Liri Ketit & Mariglen. Muzika e këngës u punua nga Sardi Mneri, ndërsa teksti u shkrua nga Gezim Mneri. Videoklipi u prodhua nga kompania FRAME Pro.

Më datë 15 Qershor 2021, Endri Mallkuqi publikon videoklipin "Shume Te Dua", në bashkëpunim me Liri Ketit & Valter Tafën. Muzika e këngës u punua nga Endri Mallkuqi & Liri Ketit, teksti u shkrua nga Endri Mallkuqi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Liri Ketit.

Më datë 17 Qershor 2021, Mandi & Liri Ketit publikojnë videoklipin "E Bukura Dhe Bisha". Muzika e këngës u punua nga Sardi Mneri. Videoklipi u prodhua nga FRAME Pro, ndërsa produksioni audio u realizua nga Liri Ketit.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0