Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liri Rasha - More Trendafil I Vogel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7

Mori trandafilja e vogel
Ku e ke marr ket bukuri x2

Le e rritur je ne Shkoder
Nane e babe moj jabanxhi

Oh medet

Ref...x2
Hajde moj pse s'me flet
Rruju moj se m'gerget
Marak per ty m'ka mbet
Oh medet

Mori ti buza burbuqe
Kush ta bleu shallin e ri x2

I ke vu bohçen e kuqe
Na mbushe me bukuri

Oh medet

Ref...x2
Hajde moj pse s'me flet
Rruju moj se m'gerget
Marak per ty m'ka mbet
Oh medet

...

Le e rritur je ne Shkoder
Nane e babe moj jabanxhi

Oh medet

Ref...x2
Hajde moj pse s'me flet
Rruju moj se m'gerget
Maraku n'ty m'ka mbet
Oh medet


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.


Liri Rasha
Publikimi: 05/06/2013


Liri Rasha - More Trendafil I Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "More Trendafil I Vogel".
3. Video është e këngës "More Trendafil I Vogel", por nuk këndohet nga Liri Rasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liri Rasha:


Komente 0