Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liri Rasha - Sa Me Te Shpejte Ma Vune Kemben Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa me t'shpejt
Ma vune kamben
E me le ne ket merzi
Aman merzi x2

Balli yt sedef
Moj xhane
S'i t'ja baj as vet s'e di
Aman s'e di x2

Besnikria don me t'thane
Tjera ken mos
Mem shikju
Aman shikju x2

Me majt besen
Qe m'ke dhane
Kur jem dasht e jem bashku
Aman bashku x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.


Liri Rasha
Publikimi: 30/04/2008


Liri Rasha - Sa Me Te Shpejte Ma Vune Kemben
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Me Te Shpejte Ma Vune Kemben".
3. Video është e këngës "Sa Me Te Shpejte Ma Vune Kemben", por nuk këndohet nga Liri Rasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liri Rasha:


Komente 0