Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liri Rasha - Fryn Era E Malit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Mine mori Mine
Sa e mira si më je x2

Dil moj te qemeri
Se plasa i mjeri x2

Fryni erë e malit o
Grykës së Radikës x2

Seç ja lujti Mines o
Gërshetat e shpinës x2

Fryni erë e malit o
Fushës së Korabit x2

Seç ja prishi Mines o
Baluket e ballit x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.


Liri Rasha
Publikimi: 09/09/2015


Liri Rasha - Fryn Era E Malit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fryn Era E Malit".
3. Video është e këngës "Fryn Era E Malit", por nuk këndohet nga Liri Rasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liri Rasha:


Komente 0