Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liri Rasha - Moj Fusha E Korabit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  44

Moj fusha e Korabit
Oh mjera un o
Tej na erdhe hakut
Oh mjera un o

Tej na erdhe hakut
Oh mjera un o

Shkove u harrove
Oh mjera un o
Nji leter s'ma çove
Oh mjera un o

Nji leter s'ma çove
Oh mjera un o

Prap na çeli grama
Oh mjera un o
Dergjur n'mall t'pret nana
Oh mjera un o

Dergjur n'mall t'pret nana
Oh mjera un o

Merr pare me fajde
Oh mjera un o
Mos harro e hajde
Oh mjera un o

Merr rrugen e hajde
Oh mjera un o


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberLiri Rasha
Publikimi: 14/03/2017


Liri Rasha - Moj Fusha E Korabit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Fusha E Korabit".
3. Video është e këngës "Moj Fusha E Korabit", por nuk këndohet nga Liri Rasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liri Rasha:


Komente 0