Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liri Rasha - Kur Ma Ktheve Shpinen (Kur Dola Tek Dera) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Kur dola te dera
Nuk me linte vjerra
Shpirto ooo
Si t'bej un e mjera

Vjerra nuk me linte
Se hallet m'i dinte
Shpirto ooo
Zemra fort po m'digjet

Kur ma ktheve shpinen
Vera mu bo dimen
Shpirto ooo
Si ta kaloj jeten

Kto muajt e dimnit
Do i vej n'poll? t'qylimit
Shpirto ooo
Do i lidh n'qosh t'mindilit

Votra qan per fmije
Nana me dur n'gjie
Shpirto ooo
Si t'bojm na pa tye

Kto muajt e gjate
Do t'i shkruj ne karte
Shpirto ooo
Do t'i msheli n'arke


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberLiri Rasha
Publikimi: 09/09/2015


Liri Rasha - Kur Ma Ktheve Shpinen (Kur Dola Tek Dera)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Ma Ktheve Shpinen (Kur Dola Tek Dera)".
3. Video është e këngës "Kur Ma Ktheve Shpinen (Kur Dola Tek Dera)", por nuk këndohet nga Liri Rasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liri Rasha:


Komente 0