Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liri Rasha - Shëtita Anembanë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Shetita an e mban
Mori lule
Si hana kur bjen n'mbrame
Si hana kur bjen n'mbram x2

Ref...
Sa fort u merzita
Moj lule
Erdha moj me te marre
Erdha moj me te marr

Si hana kur bjen n'mram
Mori lule
Si vasha yll e hane
Si vasha yll e han x2

Ref...
Sa fort u merzita
Moj lule
Erdha moj me te marre
Erdha moj me te marr

...

Ani une me ti moj nan
E kam nji fjale
A ta them oj nano
A ta them

A ta them oj nano
A ta them

Ani moj e mir
Çfar ke me m'thane
Oj e mira
E nanes o

Oj e mira
E nanes o

Ani me kerkon oj nan
Nji djal i rie
A ta marr oj nano
A ta marr

A ta marr oj nano
A ta marr

Ani s'e ka shoqin nano
Ne malsie
A ta marr oj nano
A ta marr

A ta marr oj nano
A ta marr


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberLiri Rasha
Publikimi: 09/09/2015


Liri Rasha - Shëtita Anembanë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shëtita Anembanë".
3. Video është e këngës "Shëtita Anembanë", por nuk këndohet nga Liri Rasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liri Rasha:


Komente 0