Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liri Rasha - Të Më Bëhesh Por Si Shqipe Mali Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Per kongres po'niset nana
Djali i naneso
Krahe hapt na pret Tirana
Djal i naneso
Kuvend te madh po ben partija
Djal i naneso

Gezon vendi qesh shqipnia
Djale i naneso

Rrefreni te ne rritesh biro
Si korabi
Te ne behesh porsi
Shqipe malio
Djalo si korabio
Te me rritesho
E trim si enveri
Te me behesho


Ky tekst u dërgua nga Alfreo


Nuk kemi video për këtë këngë.


Liri Rasha
Publikimi: 09/09/2015


Liri Rasha - Të Më Bëhesh Por Si Shqipe Mali
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Më Bëhesh Por Si Shqipe Mali".
3. Video është e këngës "Të Më Bëhesh Por Si Shqipe Mali", por nuk këndohet nga Liri Rasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liri Rasha:


Komente 0