Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liri Rasha - Dy Këngë Dibrane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  52

Moj e vogla si hana si hana
Ooo si e lae nanen

Ooo si e lae nanen

Nanen s'e harrova harrova
Ooo djalin dashurova

Ooo djalin dashurova

...

Dola jasht po rri n'çardak
O po rri n'çardak
Syzeza m'ka ba marak
O m'ka ba marak x2

Ref...
Oj Luli bukuri
Si do t'rri lala pa ty
E deshta e morra
Nji unaz ja dhurova

Ja dhurova

Dola jasht po binte bor
O po binte bor
Syzeza ma ban me dor
O ma ban me dor x2

Ref...
Oj Luli bukuri
Si do t'boj lala pa ty
E deshta e morra
Nji unaz ja dhurova

Ja dhurova


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberLiri Rasha
Publikimi: 09/09/2015


Liri Rasha - Dy Këngë Dibrane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Këngë Dibrane".
3. Video është e këngës "Dy Këngë Dibrane", por nuk këndohet nga Liri Rasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liri Rasha:


Komente 0