A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Liria Dedvukaj - Me Me Puthe Nuk Asht Kollaj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/04/2009

2009-04-30T21:26:14

O hape ti at dere
une jam lulja ne pranvere
mos me prek vec me merr ere
Nuk hy une mrena o
jam ajo femna o
e amel si pema o

Naj naj naj naj naj naj
me me puth nuk asht kollaj
me m'pickua si dikur
mbylli syt e bahem gur

Eja shifem dit per dit
mos fol as mos padit
as mos me me grabit
kur te erret nata o
ec me hapa t'gjata o
ktu te nxen mesnata o

Naj naj naj naj naj naj
me me puth nuk asht kollaj
me m'pickua si dikur
mbylli syt ebahem gur


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019