Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Liria Dedvukaj - Mos Shko Larg Zemres

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Shko Larg Zemres".
3. Video është e këngës "Mos Shko Larg Zemres", por nuk këndohet nga Liria Dedvukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Liria Dedvukaj - Mos Shko Larg Zemres  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"The Best Of Liria"

Këngë e albumit:

"Per Ato Puthjet E Djalit"

Komente

Asnjë Koment

01/04/2000

2000-04-01T11:00:00+00:00Lamturmirën mos ma thuaj
S’dua të jemi të huaj
Mos e le një zog pa krah, ti shpirtin tim
Mos më sill’ një vjesht me shi
Sa më tremb kur nata
Nis edhe afron
Pran syrit një lotë më qëndron

Ref:
Eja rri mbi xhamin tim
Gjithë natës si një yllë
Vetmin sonte ma largo
Pran zemrës në heshtje më qëndro

Eja se nata nuk shkon
Me trille e ëndrra iluzion
Vetmin time ma largo
Pran zemrës në heshtje më qëndro

Teksti: Sokol Marsi


Ky tekst u dërgua nga  ProLD
Më Shumë Këngë Nga Liria Dedvukaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet