Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liria Dedvukaj - Kam Ni Mollë E Kam Ni Ftua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Kam ni moll e kam ni ftue (2x)
Kush po vjen me kcy me mue(2x)

Kam ni moll e kam ni ftue (2x)
Kush po vjen me knu me mue (2x)

Ty mor plako tu rrit nera (2x)
Që po knon me vajza t'reja (2x)

Po thot djali me terrnua (2x)
Del pak plako me pushua (2x)

Dy të rinjë bashk sa lezete (2x)
Po thot djali lumi vete (2x)

Gjith sa jena jem bashkue
për me kcy e me këndue

Po këndojmë bashk pleq e t'ri
kshtu asht kën gjithmon n'malsi


Ky tekst u dërgua nga  ProLD

Liria Dedvukaj - Kam Ni Mollë E Kam Ni Ftua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Ni Mollë E Kam Ni Ftua".
3. Video është e këngës "Kam Ni Mollë E Kam Ni Ftua", por nuk këndohet nga Liria Dedvukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liria Dedvukaj:


Komente 0