Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liria Dedvukaj - S'me Meriton Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11

Me Ty o djal sa netet kalova
Gabova
Per ty sakrifikova qka pata
ti falaa
Zemren e huaj e kishe
pse s'thoje nuk tregoje vet
Gabim me ty qe rrija se dija
qe me tradhtove
e e e e

Tjeter vajz tash ke ne krah
nuk ke faj
faj kam un qe durova
se kam mendu qe nuk je per mu


Tjeter vajz tash ke ne krah
nuk ke faj
faj kam un qe durova
se kam mendu qe nuk je per mu
Sme Meritove 2xTjeter vajz tash ke ne krah
nuk ke faj
faj kam un qe durova
se kam mendu qe nuk je per mu


Tjeter vajz tash ke ne krah
nuk ke faj
faj kam un qe durova
se kam mendu qe nuk je per mu
Sme Meritove


Ky tekst u dërgua nga BlerinaLiria Dedvukaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/12/2011


Liria Dedvukaj - S'me Meriton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'me Meriton".
3. Video është e këngës "S'me Meriton", por nuk këndohet nga Liria Dedvukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liria Dedvukaj:


Komente 0