A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Liria Dedvukaj - Nuk Dua Ta Di


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/06/2012

2012-06-06T20:43:13

Këngë e albumit:

"S'më Meriton"


Kam frikë nuk e di përse
Kur të kam s'më duhet me kë je
Kur më prek je si zjarri që djeg
Më ledhaton çdoherë ti...

Cdo ditë dua të takoje,ty të them
Se kam një dëshirë,një ndjenjë për ne
Dhe flasim e flasim për ty
Se sa të dua unë ty

Nuk dua t'ja di se...
Me kënd po del ti dhe them unë perseri
Nuk dua t'ja di se flas per një njeri
Zemren time e ke ti... e di

Nuk dua t'ja di se...
Me kënd po del ti dhe them unë perseri
Nuk dua t'ja di se flas per një njeri
Zemren time e ke ti... e di

Kam frikë nuk e di përse
Kur të kam s'më duhet me kë je
Kur më prek je si zjarri që djeg
Më ledhaton çdoherë ti...

Cdo ditë dua të takoje,ty të them
Se kam një dëshirë,një ndjenjë për ne
Dhe flasim e flasim për ty
Se sa të dua unë ty

Nuk dua t'ja di se...
Me kënd po del ti dhe them unë perseri
Nuk dua t'ja di se flas per një njeri
Zemren time e ke ti... e di

Nuk dua t'ja di se...
Me kënd po del ti dhe them unë perseri
Nuk dua t'ja di se flas per një njeri
Zemren time e ke ti... e di


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019