Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Liria Dedvukaj - Ku Po Shkon Çoban Me Dhi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/04/2013

2013-04-15T18:57:37

Këngë e albumit:

"S'më Meriton"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Po Shkon Çoban Me Dhi" kënduar nga Liria Dedvukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Liria Dedvukaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Liria Dedvukaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet