Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Liria Dedvukaj - Mkan Than Shoqet Mrama  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/05/2013

2013-05-26T15:15:42+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mkan Than Shoqet Mrama" kënduar nga Liria Dedvukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Liria Dedvukaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Liria Dedvukaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet