Më mbaj mend (për 1 muaj)


Liria Dedvukaj - Fjalen Ma Ke Dhene

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjalen Ma Ke Dhene".
3. Video është e këngës "Fjalen Ma Ke Dhene", por nuk këndohet nga Liria Dedvukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Liria Dedvukaj - Fjalen Ma Ke Dhene  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/04/2015

2015-04-01T06:00:01+00:00Kjo jeta ime varg pa vela
Si xham te thyer shpresen mbledha
Meshir te dallgve nga do t'shkoj
Te jem e forte,fati me mesoj

Kete vit te ftohte po behet vera
Ndonse deshpruar mendje stheva
Tkerkojne kto rruge ku snjeh njeri
Te gjithe jane,por ste takoj ty

Ref.
Fjalen ma ke dhene
Besen ma ke dhene
Sa te marrim fryme do t'jemi pergjithmone
Fjalet qe si tham,zemra mbrenda mvar
Vitet qe su pam,vitet qe na ndan

Besova ne ty fjalt i merr era
Po spate zemer kurr mos ejaa
Dhe ashtu po mesohem me vetmi
Kam force me endrra,ta ruej dashurine

Ref.2
Fjalen ma ke dhene
Besen ma ke dhene
Sa te marrim fryme do t'jemi pergjithmone
Fjalet qe si tham,zemra mbrenda mvar
Vitet qe su pam,vitet qe na ndane

Fjalen ma ke dhene
Besen ma ke dhene
Sa te marrin fryme do t'jemi pergjithmone


Ky tekst u dërgua nga Donika
Më Shumë Këngë Nga Liria Dedvukaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet