Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liria Dedvukaj - Jena Nja  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/09/2019

2019-09-06T22:36:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jena Nja" kënduar nga Liria Dedvukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Liria Dedvukaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Liria Dedvukaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet