A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Liridon Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Liridon Berisha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 10 Shtator 2016, Liridon Berisha publikon videoklipin "Oj Ti Cike". Më datë 15 Korrik 2017, Liridon Berisha publikon videoklipin "Adrenalin", në bashkëpunim me Almeda Fasa....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Naim Smakolli (Nimi)

Omar

Kujta

Amir Rexhepi

Bekim Tetova

Lindi Baksi

Arsen Mani

Flakron Voca

Lorik Kasapolli

Reli Mborjes


Tags: Liridon Berisha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019