Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liridon Haxhijaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Liridon Haxhijaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 15 Dhjetor 2018, Liridon Haxhijaj publikon videoklipin "Loqkomane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arsim Hakiqi

Lavdrim Xhelili

Valon Miftari

Fatmir Imeri

Argjend Zymberi

Imer Rama

Emin Tafa

Traboin Mehaj

Albo 06

2m

Tags: Liridon Haxhijaj, Lili


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet