Liridon Rrahmani

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Liridon Rrahmani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 26 Korrik 2019, Liridon Rrahmani publikon videoklipin "Meka Dhe Medina". Më datë 24 Nëntor 2019, Liridon Rrahmani publikon videoklipin "Gjyshe Me Fal"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Mevludin Ajredini

Florim Buzolli

Lavdrim Rexhepi

Orhan Mustafa

Patriot Koka

Fazli Axhaj

Rufat Saliji

Amar Ibraimi

Omer Rustemi

Den Hasanaj


Tags: Liridon Rrahmani

Krijo Një Kartolinë