Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Liridon Vllahiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Liridon Vllahiu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Liridon (Ali) Vllahiu eshte kengetar per dasma dhe ahengje familjare. Kenga e pare e lancuar ne kanalin youtube ka qene me 2 qershor 2010. Ai beri nje pauze deri ne vitin 2014, ku se pari beri nje kenge balade (cover). Në vitin 2014, Liridon Vllahiu publikon albumin "Kenge Dasmash Live". Më datë 2 Dhjetor 2015, Liridon Vllahiu publikon videoklipin "Një Tradhtare". Në vitin 2016, Liridon Vllahiu publikon albumin "Live 2016". Më datë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareLive 2016 (2016)

Kenge Dasmash Live (2014)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sovran Olluri

Pleurant Aliti (Landi)

Hala Osmanollaj

Adriatik Asllani

Merki Buduri

Shqiprim Sylejmani

Doni Mfu

Dossi A.K.A Professional's

ZeeroMan

Herolind Ramabaja

Tags: Liridon Vllahiu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet