Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liridon Vllahiu - Lamtumirë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Lamtumir kur u ndam ate natë kur binte shi si tani qave ti qave ti.
Ku ka lot me pas vjen tradheti.
Te dua ti me the, por tani me tjeter je. Genjeve ti ateher genje prap edhe nje herë.

Na ka ndar te dy nje oqean, nuk ka zjarr qe lotin tim e than.
Qofsh e lumter kte urim te qoj dhe dy jet te kem ti ste harrojë.

Nje urim un nga larg zemer te dergoj. Lumturin qe sta dhash,tjetri te ta dhuroj.
Mos kerko qe ta dish si jetoj.
Te dua ti me the,por tani me tjeter je. Genjeve ti ateher,genje prap edhe nje herë.

Na ka ndar te dy nje oqean,nuk ka zjarr qe lotin tim e than.
Qofsh e lumtur nje urim te coj dhe dy jet te kem ti ste harrojë.

Na ka ndar te dy nje oqean, nuk ka zjarr qe lotin tim e than.
Qofsh e lumtur kte urim ta coj dhe dy jet te kem ti ste harrojë.

Na ka ndar te dy nje oqean, nuk ka zjarr qe lotin tim e than.
Qofsh e lumtur nje urim te qoj dhe dy jet te kem ti ste harrojë.

Na ka ndar te dy nje oqean, nuk ka zjarr qe lotin tim e than.
Qofsh e lumtur nje urim te qoj dhe dy jet te kem ti ste harrojë.


Liridon Vllahiu - Lamtumirë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumirë".
3. Video është e këngës "Lamtumirë", por nuk këndohet nga Liridon Vllahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liridon Vllahiu:


Komente 0