Liridona Asani
Liridona Asani
Liridona Asani
  • Jeton në
  • Zvicër
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop popullore moderne
Liridona Asani është këngëtare. Më datë 4 Korrik 2019, Dona publikon videoklipin "Nate E Heshtur", në bashkëpunim me 2-Namit. Muzika e këngës u punua nga Bekim Malsia, teksti u shkrua nga Vigan Sulejmani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bekim Malsia. Videoklipi u prodhua nga kompania Black Fish Entertainment.

Më datë 1 Tetor 2022, Dona & Jetoni Vogel publikojnë videoklipin "Sytë". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fadil Topalli.

Më datë 11 Janar 2023, Dona publikon videoklipin "S'jena Mo". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Granit Gashi.

Më datë 13 Maj 2023, Dona & Uki publikojnë videoklipin "Alo Alo".

Më datë 15 Shtator 2023, Dona Asani publikon videoklipin "Ndjenja". Tekstin e këngës e punuan në bashkëpunim Berato & Liridona Asani. Produksioni audio u realizua nga Berato.

Më datë 3 Nëntor 2023, Liridona Asani publikon videoklipin "Llafe". Muzika e këngës u punua nga ERO (Eroll Osmani), ndërsa teksti u shkrua nga vetë Liridona Asani.

Më datë 21 Dhjetor 2023, Dona Asani & Leunita Isufi publikojnë videoklipin "Ke Me Pa". Teksti dhe orkestrimi i këngës u përgatitën nga Berato. Produksioni audio u realizua nga Berato.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0