Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liridona Qorri - Do Ta Shes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Dada do ta shesë, skutaqen me vija
dada do ta shesë, skutaqen me vija
mos rri në kurbet o djal hajde te shpija
mos rri në kurbet o djal hajde te shpija
Dada do ta shesë skutaqen me lara
dada do ta shesë skutaqen me lara
mos rri në kurbet o djal hajde te nana
mos rri në kurbet o djal hajde te nana
Dada do ti shesë allkanet e qafës
dada do ti shesë allkanet e qafës
mos rri në kurbet o djal hajde n’shpi t’babës
mos rri në kurbet o djal hajde n’shpi t’ba


Ky tekst u dërgua nga Arpad_Bayraktar

Liridona Qorri - Do Ta Shes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Ta Shes".
3. Video është e këngës "Do Ta Shes", por nuk këndohet nga Liridona Qorri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liridona Qarri:


Komente 0