Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liridona Qarri - Leje Inatin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Leje djalë inatin
Mos shko kundër zemres
Kur m'shef të shkon shpirti
N'fund të themrrës

Veç njëherë o zemër
Synin me ta lue
As për njëmijë femra
S'm'kishe ndërrue

Shpesh her lemza po me nget
E di se ti m'përmend

Refreni 2X
Thuj tash ose kurrë
Theje në zemër at gur
Thuj tash ose shuj
Me fatin djalë mos luj

Strofa II
S'me duhet magjia
Për met ba për veti
Unë jom vet tërheqëse
Si magneti

Veç njëherë o zemër
Synin me ta lue
As për njëmijë femra
S'm'kishe ndërrue

Shpesh her lemza po me nget
E di se ti m'përmend Refreni 2 X
Thuj tash ose kurrë
Theje në zemër at gur
Thuj tash ose shuj
Me fatin djalë mos luj
Liridona Qarri
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/12/2016
Muzika: Xheni
Teksti: Ejup Shabani


Liridona Qarri - Leje Inatin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Leje Inatin".
3. Video është e këngës "Leje Inatin", por nuk këndohet nga Liridona Qarri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liridona Qarri:


Komente 0