Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liridona Sinani (Dona)

Dona - Frike Ty Nuk Te Kam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  6

Prap prapp fillon mendon se me frikë peng me mbann
Kot kot provon .E di,asgjë smee ndan
Lot lot pa fjaal zemren (zemren) taash ta kamm marr
Fjaal fjaal pa lot ee di se pa muaa smundd t'vazhhdosh.

REF:
Nuk te kam frik zemeer,
frik ty nuk te kam (oouu)
Pree e jotja zemerr
Pree e jotja sjjam

Sott sott kuptonn kuptonn se pa muaa nuk te shkonn
Moss mos harro nese ty ste kam sme behet vonn
Lot lot pa fjaal zemren (zemren) taash ta kamm marr
Fjaal fjaal pa lot ee di se pa muaa smundd t'vazhhdosh..

REF:
Nuk te kam frik zemeer,
frik ty nuk te kam (oouu)
Pree e jotja zemerr
Pree e jotja sjjam


Ky tekst u dërgua nga Veediina(l)

Dona - Frike Ty Nuk Te Kam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Frike Ty Nuk Te Kam".
3. Video është e këngës "Frike Ty Nuk Te Kam", por nuk këndohet nga Dona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liridona Sinani (Dona):


Komente 0