Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liridona Sinani (Dona)

Dona - Zemra Flet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Me shiko drejt ne sy
vetem me shiko
syt e tu zemer flasin vet
me shiko drejt ne sy
te lutem prano
syt e tu thon cdo gje

REF:
dashuria nuk do fjale
me shiko drejt ne sy
dashuria eshte e mare
si ne te dy
mer guxim njeher ne jet
leje zemren te flas vet
zemra flt o shpirt
me mire se une e ti(x2)


Ky tekst u dërgua nga 1235

Dona - Zemra Flet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Flet".
3. Video është e këngës "Zemra Flet", por nuk këndohet nga Dona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liridona Sinani (Dona):


Komente 0