Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Liridona Spahiu
  • Vendlindja:
  • Gadime 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 19 Korrik 1993
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

Liridona Spahiu është këngëtare e njohur. Liridona Spahiu eshte arsimtare e muzikes ne shkollen Hasan Zyku Kamberi ne Fsh. Sllovi. Kendon neper ahenge dasma ajo eshte mjaft e njohur per publikun. Shkollen e kreu ne Sh.M.M "Qesk Zadeja" Ferizaj. Aktualisht eshte beqare.

Më datë 9 Maj 2012, Liridona Spahiu publikon videoklipin "Mos Harro".

Më datë 18 Dhjetor 2014, Liridona Spahiu publikon videoklipin "Pishman". Muzika e këngës u punua nga Naim Qukiqi, teksti u shkrua nga Naim Qukiqi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Naim Qukiqi, Eroll Dogani.

Më datë 22 Shkurt 2016, Dona Spahiu publikon videoklipin "Fajtor".

Më datë 30 Qershor 2016, Dona Spahiu publikon videoklipin "Stinet E Dashurisë", në bashkëpunim me Vani.

Më datë 11 Prill 2017, Dona Spahiu & Naim Qukiqi publikojnë videoklipin "Larg Je".

Më datë 2 Korrik 2017, Landi Roko publikon videoklipin "Tingujt E Dashnise", në bashkëpunim me Dona Spahiu. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho. Videoklipi u prodhua nga Swart Production.

Më datë 28 Korrik 2017, Dona Spahiu publikon videoklipin "Redbull".

Më datë 2 Nëntor 2018, Bashkim Spahiu publikon videoklipin "Kthehu", në bashkëpunim me Dona Spahiu.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet