Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liridona Spahiu - Mos Harro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

mos me thuaj se do largohesh
mos me thuaj ska kuptim
jo mos thuaj se doshperohem
kur ne faqe sheh lotin tim

mos haro un isha dielli
shpirtin tone per ta ndricuar
mos haro un sot jam dhembja
si val deti e trazuar

ri me mua jo mos shko
mos me thuaj me haro
pse shum vite iken shkuan
dhimjen time jo se shuaj

mos haro un isha dielli
shpirtin tone per ta ndricuar
mos haro un sot jam dhembja
si val deti e trazuar

mos haro un isha dielli
shpirtin per ta ndricuar
mos haro un sot jam dhembja
si val deti e trazuar


Ky tekst u dërgua nga Berlindaist1Dona Spahiu
Publikimi: 09/05/2012


Liridona Spahiu - Mos Harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Harro".
3. Video është e këngës "Mos Harro", por nuk këndohet nga Liridona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dona Spahiu:


Komente 0