Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lirigzon Emini

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Lirigzon Emini është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2018, Lirigzon Emini publikon albumin "Live 2018". Më datë 5 Dhjetor 2019, Lirigzon Emini publikon videoklipin "Thike Per Mu". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment. Më datë 19 Shkurt 2020, Lirigzon Emini & Elbonit Zymeri publikojnë videoklipin "Pa Trohe Shpirt". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania R...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentLive 2018 (2018)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Lirigzon Emini

Komente 0