Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lirigzon Emini
Nuk ka akoma asnjë votë

Lirigzon Emini është këngëtar. Në vitin 2018, Lirigzon Emini publikon albumin "Live 2018".

Më datë 5 Dhjetor 2019, Lirigzon Emini publikon videoklipin "Thike Per Mu". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Më datë 19 Shkurt 2020, Lirigzon Emini & Elbonit Zymeri publikojnë videoklipin "Pa Trohe Shpirt". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Më datë 2 Qershor 2020, Lirigzon Emini publikon videoklipin "Qysh T'dush". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0