A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lirim Muçollari

Choose star rating

Rating:  3.5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Lirim Muçollari is a singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 4 Nëntor 2015, Lirim Muçollari publikon videoklipin "Kolazh", në bashkëpunim me Eriola Cuka. Më datë 3 Dhjetor 2015, Lirim Muçollari publikon videoklipin "Moj Korcarke"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ramadan Kllorgji

Klajdo Dervishi

Berald Lushka

Arjan Carcani

Agron Bego

Klajdi Topi

Rudin Misiri

Cen Noreci

Pellumb Plaka

Eglantin Sota


Tags: Lirim Muçollari, Lirim Mucollari

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019