Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lirjon Zenelaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
 • Vendlindja:
 • Suharekë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Lirjon Zenelaj është një këngëtar. Më datë 17 Qershor 2018, Lirjon Zenelaj publikon videoklipin "Ama Zemrën". Muzika e këngës u punua nga Granit Gashi, Nexhat Mujovi (Wirusi), teksti u shkrua nga Ghulo. Më datë 21 Shtator 2018, Lirjon Zenelaj publikon videoklipin "Na Ndane". Muzika e këngës u punua nga Granit Gashi, teksti u shkrua nga Ghulo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Nexhat Mujovi (Wirusi). Videoklipi u prodhua nga BUG Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Arba-G

Uragani

Ridi

Unfame

King

Da Freak

Ecstasy Tlg

Loyal Man

Bejuos

Mafia


Tags: Lirjon Zenelaj

Lirjon Zenelaj në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet