A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lisa Bujaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Lisa Bujaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 26 Prill 2016, Lisa Bujaj publikon videoklipin "Jam Vajz Prej Vermoshit". Më datë 23 Korrik 2016, Lisa Bujaj publikon videoklipin "Fol, Fol". Më datë 12 Maj 2017, Elizabeta Marku & Lisa Bujaj publikojnë videoklipin "Fryn Per Jete Murlani I Hotit". Më datë 24 Nëntor 2018, Lisa Bujaj publikon videoklipin "Dasma E Shqipes". Më datë 24 Qershor 2019, Vitore Rusha & Lisa Bujaj publikojnë videoklipin "Çun Mula". Më datë 10 Shtator...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Govi Reka

Kjara Pepushaj

Vera Qarku (Toska)

Domenika Roci

Leonilda Brozi

Florina Gjoka

Emanuela Neçaj

Klaudia Celaj

Anila Kodra

Elvira Fjerza


Tags: Lisa Bujaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019