A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lisa Bujaj
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  27

Lisa Bujaj është këngëtare. Më datë 26 Prill 2016, Lisa Bujaj publikon videoklipin "Jam Vajz Prej Vermoshit".

Më datë 23 Korrik 2016, Lisa Bujaj publikon videoklipin "Fol, Fol".

Më datë 12 Maj 2017, Elizabeta Marku & Lisa Bujaj publikojnë videoklipin "Fryn Per Jete Murlani I Hotit".

Më datë 24 Nëntor 2018, Lisa Bujaj publikon videoklipin "Dasma E Shqipes".

Më datë 24 Qershor 2019, Vitore Rusha & Lisa Bujaj publikojnë videoklipin "Çun Mula".

Më datë 10 Shtator 2019, Ylli Sufaj & Lisa Bujaj publikojnë videoklipin "Pash Njata Dy Sy".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019