Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lisa Bujaj - Dasma E Shqipes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

24/11/2018

2018-11-24T09:48:34+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasma E Shqipes" kënduar nga Lisa Bujaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lisa Bujaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Lisa Bujaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet