Më mbaj mend (për 1 muaj)

Litroli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Tropojë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: Litroli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 14 Shkurt 2018, Litroli publikon videoklipin "Her Dream", në bashkëpunim me Doppio O. Teksti u shkrua nga Doppio-O....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Banda Butuesi

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vision

Mody

Gold R4Y

Golday

Dizony

Grido

JMC

Lil One

Naic

Noka

Tags: Litroli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet