Livia Qazimi
Livia Qazimi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Livia Qazimi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Tetor 2018, Alar Band marrin pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Te Duam Ty", në bashkëpunim me Livia Qazimin. Më datë 21 Janar 2022, Livia publikon videoklipin "Ska Mo". Teksti i këngës u shkrua nga Jon Pireva, ndërsa orkestrimi u punua nga Zzap And Chriss. Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss. Më datë 27 Shtator 2022, Livia publikon videoklipin "Kallxom". Teksti dhe orkestrimi i këngës u përgatitën nga Zzap And Chriss. V...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0