Livia Qazimi
Livia Qazimi
Livia Qazimi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Livia Qazimi është këngëtare. Në Tetor 2018, Alar Band marrin pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Te Duam Ty", në bashkëpunim me Livia Qazimin.

Më datë 21 Janar 2022, Livia publikon videoklipin "Ska Mo". Teksti i këngës u shkrua nga Jon Pireva, ndërsa orkestrimi u punua nga Zzap And Chriss. Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss.

Më datë 27 Shtator 2022, Livia publikon videoklipin "Kallxom". Teksti dhe orkestrimi i këngës u përgatitën nga Zzap And Chriss. Videoklipi u prodhua nga Pro Video, ndërsa produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0