Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 15 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Liza Musliu është një shkrimtare e vogël. Une quhem liza mbiemri im eshte musliu,jam ne klasen e 7/3 me kujdestarin tim qe e dua shume dhe e respektoj shume ai eshte Arbnor Tolaj ai eshte nje kujdestar shume i mire, i menqur dhe i bukur, une jam me fat qe kam nje kujdestar si ai. Une kam lindur ne Prishtine dhe jetoje atje. Une kam plote shoqe, por ato me te veqanta jane: Tringa Termkolli, Sara Gashi dhe Gresa Selmani. Une e mbroj veten time nga rreziqet e ndryshme por gjithashtu edhe nj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Erita N.Bytyqi

Bleona Emini

Albena Bajraktari

Kujtesa Hetemi

Florentina Sopjani

Arbnora Kelmendi

Ezana Morina

Djellza Behramaj

Genta Maliqi

Rinesa Hamzaj

Tags: Liza Musliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet