Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Liza Musliu
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 17 Qershor 2004
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27

Liza Musliu është shkrimtare e vogël. Une quhem liza mbiemri im eshte musliu,jam ne klasen e 7/3 me kujdestarin tim qe e dua shume dhe e respektoj shume ai eshte Arbnor Tolaj ai eshte nje kujdestar shume i mire, i menqur dhe i bukur, une jam me fat qe kam nje kujdestar si ai. Une kam lindur ne Prishtine dhe jetoje atje. Une kam plote shoqe, por ato me te veqanta jane: Tringa Termkolli, Sara Gashi dhe Gresa Selmani. Une e mbroj veten time nga rreziqet e ndryshme por gjithashtu edhe njerezit qe i dua. Ato jane shoqet me te mira qe i kam pasur ndonjeher. Kengetaret qe me pelqejn me se shumti jane: Geti, Mc kresha dhe 2Ton, kurse kengetare jane: Dhurata Dora dhe Era istrefi. Prinderit e mi jane doktoret me te mire ne kosove per kardiologji dhe psikiatri keshtu thone ata. Ky eshte nje pershkrim i shkruter i jetes sime.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet