Më mbaj mend (për 1 muaj)

Llollo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
 • Emri i Vërtetë:
 • Eleonora Musliu
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Llollo është një këngëtare e njohur. Emri i vërtetë është Eleonora Musliu. Që në moshe të re Llollo u interesua në muzikë dhe duke u inspirur prej kengëtarëve të tjerë te huaj. LLollo ka një talent shumë të veçantë dhe ka perkrahjen nga familja e saj. Ajo është vajze një artiste dhe më heret ka pikturuar shumë bukur. Ajo është bërë e famshme nga Tallavaja e Flori Mumajesit. Kapuç ngjyrë rozë, xhinse të gjera dhe stilin e shpërqendruar të kërcyerit e bën Eleonorën një personazh inter...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fjolla Shala

Blinera Krasniqi

Arbëresha Hajdari

Qendresa Batllava

Elbenita Kajtazi

Fjolla Krasniqi

Malda Susuri

Dorina Xerxa

Viona Shabani

Lady Cherry

Tags: Llollo, Llollo Musliu, Eleonora


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet