Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Llonkku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 6 Maj 2018, Llonkku publikon videoklipin "Me Tezaka", në bashkëpunim me Kennz....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Luxhi

Mthirrin Demokrat

Black-Eagle

Springi

Emii

Volcano

Don Ghetto

Orianel

Hary-B

Ghost


Tags: Llonkku

Krijo Një Kartolinë