Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Elion Krasniqi
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: LMN është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 28 Qershor 2019, Hekurani publikon videoklipin "Bella", në bashkëpunim me LMN. Më datë 10 Shkurt 2020, Hekurani publikon videoklipin "M'lujte", në bashkëpunim me LMN. Muzika e këngës u punua nga Hekuran Krasniqi, ndërsa teksti u shkrua nga Hekuran Krasniqi & LMN....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Leard Demiri

Edmond Sedefi

Meli Sopa

Leonardo Kryeziu

Donat Makolli

Lis Asllanaj

Metiz

Arjan Bilalli

Syart Veliu

Antonio

Tags: Lmn, Elion Krasniqi


Komente mbi këtë artist