Më mbaj mend (për 1 muaj)

Loco - Party Up (Feat. Don Arbas)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Tonight we gonna party
Cheapper flier

Con con go go
Take it take it slow slow
Yeah baby show show
Move your ass on the floor
Mos u nal mos u ndalo ou
Me ket ritem mos pusho ou
Kemi kohë sa ti mendon
Sonte ku don sonte ku shkon
Yeah krejt ofrojn diçka me pi
Secili don dicka me ****
Aaa un skam kufi
Si barist boj mir me u ni
Me cu lady n'extazy
Ta plotsoj cdo fantazi
... s'din me u ngi
So baby baby ride with me

Don Arbas
Put your hand up
Let the party up
All the ladies gonna dance
Gonna dance tonight
Put you hands up
Let the party up
Everybody gonna dance
Gonna dance tonight

Loco
Ti sune sune prek mu
Vi atmosfer n maksimum
Na po vim dhe krejt po bresin
Ne kjo nat na zgjon oreksin
??????? kur na rrim
Luju luju mos ta nin
Gjuju gjuju krejt si fmin
??????????????????
E kena e bojna ket show
Me ritem e ndjeki ket flow
Arbasound go go
Ladies on the floor
Aaa e ndroj ket flow
Un e kam ca ti do
Baby lets ride ride
Prishtinë tonight night

Don Arbas
Put your hand up
Let the party up
All the ladies gonna dance
Gonna dance tonight
Put you hands up
Let the party up
Everybody gonna dance
Gonna dance tonight (2X)


Ky tekst u dërgua nga MCJonLoco
Featuring: Don Arbas
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/02/2011
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 10


Loco - Party Up
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Party Up".
3. Video është e këngës "Party Up", por nuk këndohet nga Loco.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Loco:


Komente 0