Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lok Komoni - Du Me Eksplodu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Puna qysh po sillet
veq po pshtillet dashuria jon
nuk po permiresohet veq po perkeqsohet
e me zor nuk shkon
Dikur te varfer ishim pasuri nuk kishim
e kishim lumturin ne sot si te terbuar
pas pareve te verbuar e humbem dashurin
2x

Del me tjetrin e nuk me flet fare
nuk po mundem me u pajtu
Kur te shoh me tjetrin spo kom qare
pa eksplodu du me eksplodu

nga merzia plasa
qysh po i shoh gjasat kthim nuk ka
nuk po permiresohet
veq po perkeqsohet a je tu e pa

Dikur te varfer ishim
pasuri nuk kishim
e kishim lumturine
e sot si te terbuar
pas pareve te verbuar
e humbem dashurin

4x
Del me tjetrin e nuk me flet fare
nuk po mundem me u pajtu
Kur te shoh me tjetrin spo kom qare
pa eksplodu du me eksplodu


Ky tekst u dërgua nga BlerentinaLok Komoni
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/05/2014


Lok Komoni - Du Me Eksplodu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Du Me Eksplodu".
3. Video është e këngës "Du Me Eksplodu", por nuk këndohet nga Lok Komoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lok Komoni:


Komente 0