Më mbaj mend (për 1 muaj)

Loki & Dani - Kohërat Kanë Ndryshu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Miku im sonte du te pi
dua ti harroj vujtjet ndashuri
askujt si kam tregu se ajo me la ah sa mka lendu
asniher se prita me mbet ne vetmi
mbejn shoqeri nduhan e n'raki
reff.
nje mi her une te kam then n'dhashni bes mos me zan
edhe une kam qen i ri ket pun e di ma mir se ti
nje mi her une tkam tregu sa shum kohnat kan ndryshu
sa shum kohnat kan ndrysh

sonte dua ta harroj gotat nje pas nje dua ti cakrroj
ndoshta keshtu qenka shkru ne nje nat si kjo ajo me u largu
as niher se prita me mbet ne vetmi
mbejn shoqeri nduhan e nraki
reff.
Nje mi her une te kam then n'dashni bes mos me zan
edhe une kam qen i ri ket pun e di ma mir se ti
nje mi her une tkam tregu sa shum kohnat kan ndryshu sa shum kohnat kan ndryshu2x


Ky tekst u dërgua nga Rinor

Loki & Dani - Kohërat Kanë Ndryshu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kohërat Kanë Ndryshu".
3. Video është e këngës "Kohërat Kanë Ndryshu", por nuk këndohet nga Loki & Dani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lok Komoni:


Komente 0